Hakkımızda

Çocuklarımıza ilgi ve sevgi dolu bir dünya kurmak adına; saygı ve anlayış dolu bir eğitim hizmeti sunuyoruz..Mutlu çocuk, mutlu aile, mutlu toplum yolunda sizin yanınızdayız..sizlere çok yakınız..

Amacımız: Bilinçli bir eğitim ve etkili bir rehabilitasyonla engelleri aza indirmek; engelli bireylerin yetişkin birer birey oldukları zamanda normal gelişim gösteren bireyler gibi bağımsız ya da daha az bağımlı yaşayabilmeleri için gerekli sosyal becerileri kazandırmaktır.

Vizyonumuz: Özel eğitim ve rehabilitasyon desteğine ihtiyacı olan bireylerimize; samimi ve içten çalışan eğitim kadromuz ile bireylerin ihtiyaç ve gelişimlerine uygun bir eğitim hizmeti sunmak ve kendisiyle barışık, mümkün olduğu kadar kendi ihtiyaçlarını karşılayabilen, toplum hayatına dahil olan ailesi ve çevresine karşı uyum sergileyen bireyler yetiştirebilmektir.

Misyonumuz: Özel eğitim ve rehabilitasyon desteğine ihtiyacı olan bireylerin ve ailelerinin hayatlarına uzman bir destekle dokunmak. Siz değerli ailelerimiz ve öğrencilerimiz için baştan sona düşünülerek teknolojik gelişmelere uygun materyallerle eğitim hizmeti sunmaktır.